15033.
423. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
Bergman, Sten: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Ford.: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 221+(3) p. + 32 t. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval.