Magyar városok. Szerk.: Szendy Károly. Bp., 1941, A Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala (Városi és vármegyei szociográfiák 14.). Díszes aranyozott vászonkötésben, erősen sérült. széteső állapotban