Csepreghy András - Csepreghy Henrik: Üdvözlet Marosvásárhelyről. A hajdani Marosvásárhely régi képes levelezőlapokon. Marosvásárhely, 2002., Mentor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Zaharescu Sándor: Budapest nyáron. Idegenforgalmi útmutató. Bp., 1941, Szállodai Éttermi és Kávéházi Alkalmazottak Genfi Szövetségének Magyarországi Egyesülete Propaganda Osztálya, 63+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a kötéstől elvált borítóval.
Prohászka László 4 műve: Lovas szobrok, Duna-korzó, Lengyel emlékek. A mi Budapestünk. Bp., 1997-2001., Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés.; Budavári szoborkalauz. Bp., 1990., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai, 315+(2) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.
Paris Exposition 1900. Paris, 1900, Hachette & C., XXIV+484+2 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Litografált díszcímlappal.Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal, egy-két lapszélen szakadással, egy lap sérült, hiányos.