Vörös Gabriella - Szabó János József: Jazig nő és férfi temetkezése Szentesről. Friss régészeti adatok a Tiszántúl római kori benépesítéséhez. A Koszta József Múzeum füzetei 1. Szentes, 2019, Koszta József Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kötelespéldány.
Budapesti közéleti névmutató 1945-1950. A Budapesti Nemzeti Bizottságok, és Népfrontbizottságok tagjai. Szerk.: Halasi László. Bp., 1980, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
1924 Voyages emn Suéde. Édité par Le Syndicat d'initiative des voyages en Suéde Stockholm. Stockholm Victor, Petersons, francia nyelvű utazási prospektus Svédországról, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel, 23+1 p.
Johann Wolfgang Goethe: Utazás Itáliában. Ford.: Rónay György. Az utószót Vajda György Mihály írta. Goethe rajzaival illusztrált. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben
Mindszenty József: Esztergom, a prímások városa. Szerk.: Bíró Béla. Mindszenty Alapítvány Dokumentációs sorozat I. Bp., é.n., Mindszenty Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Gilicze János, Pál Lászlóné Szabó Zsuzsanna: Város a Maros mentén. Makó története a források tükrében. Tanulmányok Csongrád megye történetéből XXXII. Szeged, 2002, Csongrád Megyei Levéltár, 339 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.