cca 1860 Michael Conrad von Heidenforf erdélyi szász nemesi család fotója, feliratozva, nevesítve. rajta Anton Zibrzid bukaresti gyógyszerészt ábrázoló. Kartonon, sérült. 24x21 cm / Photo of a Saxon family from Transylvania on cartboard. Damaged.
1948-52 Dinnyés Lajos (1901-1961) miniszterelnök érdekes fotóalbuma, benne sport (motorcsónak), Római part, Budapest városkép, strand, ismert személyek (Rátonyi Róbert, Orlay 'Chappy') összesen 55 db fotó
ca 1920 Thubten Choekyi Nyima (1883-1937), 9. pancsen láma, Buddhista főláma fotója, üvegezett keretben, 6x8,5 cm, külső méret: 13x15 cm / Photo of Budhist lama, Thubten Choekyi Nyima (1883-1937), the 9th Panchen lama, photo in glazed frame, 6x9 cm
50 db vegyes (régi és modern), magyar és külföldi színészeket, zenei előadókat ábrázoló fotó, fotólap (közte megírtak is), trafikáru, vegyes méretben és állapotban