https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~2000002/1956-Magyar-Fuggetlenseg-I-evf-4-sz-1956-nov-1-Reggeli-kiadas-Szerk-Dudas-Jozsef-~II2693857
2693857
14692
423
Printed Materials
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71 EUR, 4,00 USD
LeÃrás:
1956 Magyar Függetlenség. I. évf. 4. sz., 1956. nov. 1. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja a forradalom hÃreivel, apró sérülésekkel, 4 p.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert