Reklám Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2420446
13275
423
Advertisement
2646391
13276
423
Advertisement
cca 1890-1900 Díszes fali állvány a Pallas Nagy Lexikonának 16 kötetéhez, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. reklámlapja, szélein kissé sérült, 23,5x15 cm 2689582
13277
423
Advertisement
cca. 1980 Budapest Távbeszélő, retró reklámszatyor. 2551433
13278
423
Advertisement
Kugler Gerbeaud fadoboz fedéllel, kopott, foltos, 13x19x5 cm 2689773
13279
423
Advertisement
cca 1900-1910 Dames egyiptomi szivarka fémdoboz, Magyar Királyi Dohányjövedék, kopottas, 13x9x4,5 cm 2556742
13280
423
Advertisement
cca 1880 5 db régi reklám nyomtatvány és fejléces számla 2693263
13281
423
Advertisement
1980 VOSZK (Vendéglátóipari Országos Szövetkezeti Központ) csempére festett naptár, falra akasztható, minimális kopással, 15x15 cm + 1958 és 1975 évi zsebnaptárak, a lapok hátoldalán ételreceptekkel + 72 db hölgyeket ábrázoló / erotikus retró kártyanaptár, cca 1970-1989 2693943
13282
423
Advertisement
cca 1890 Porst Ferenc kocsigyáros Bp. Károly körút nagy méretű képes reklám nyomtatvány a különböző típusú forgalmazott kocsikkal. 60x80 cm Hajtásoknál kis szakadásokkal 2694427
13283
423
Advertisement
cca 1920-1930 Gatorica Rt. tűzifa, kőszén, koks kétnyelvű számolócédula 2694424
13284
423
Advertisement
cca 1920-1930 Szent István dupla malátasör számolócédula 2694421
13285
423
Advertisement
cca 1910-1920 Kovald tisztít, fest számolócédula 2694405
13286
423
Advertisement
1960-1969 10 db vegyes kártyanaptár Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft