Porcelán Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2554880
11309
423
Thaiföldi porcelán figura, jelzett etikettel, kopott, m:25cm 2603027
11310
423
Delft holland fali dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, d:26cm 2675090
11311
423
3800
Capodimonte bonbonier plasztikus rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanásokkal, d: 11 cm 2693283
11312
423
Körmöcbányai virágos fajansz dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, mázrepedésekkel, d: 26 cm 2675858
11313
423
Kínai porcelán lámpa, kézzel festett, jelzett, m: 32 cm 2675836
11314
423
Royal Copenhagen karácsony 1969-1982, dísztányér, 3 db, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 18 cm 2675765
11315
423
Royal Dux szecessziós virágos porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2691669
11316
423
11000
Werara fajansz bólés edény német várakat ábrázoló dekorral. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, fedél nélkül. d: 24 cm, m: 18 cm 2589217
11317
423
Szlovák népies, kézi festésű kancsó. Jelzett. 19 cm 2655161
11318
423
Hutschenreuther porcelán korsó, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 16 cm 2634512
11319
423
3 db Waechtersbach német porcelán tál jelzett, mázrepedésekkel d: 23-34 cm 2597992
11320
423
Balexed emlék tányér, a Sidney opera képével díszítve, jelzett, hibátlan, d:20cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft