Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10315.
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), feltehetően XX. sz. első felében működött magyar festő: Art deco hölgy. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 84x53 cm
10320.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1910-40 k. működött magyar festő: Hegedülő fiú. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Dublírozott. Dekoratív fakeretben. 60x48 cm
10325.
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Lumnitzer Julie portréja, Lomniczy Lajos (1848-ig Lumnitzer) Lajos (1827-1898) 1848-as honvéd önkéntes, később lőcsei városi képviselő anyja. Olaj, vászon. Javított, sérült. Hátoldalán névvel feliratozott. Dekoratív, antik fakeretben. 35x28 cm.