10475.
424. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. magyar festő: Lovaskocsi és automobil. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, 33x25 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.