Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 225
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2358614
10437
424
3200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Két pezsgős pohár. Litográfia, papír, , számozott (18/19). Üvegezett fa keretben, 29x22,5 cm 2599174
10438
424
4800
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Szén, kartonra kasírozott vászon. Keret nélkül, apró sérülésekkel. 50x70cm 2659704
10439
424
Olvashatatlan jelzéssel: Kocsis. Linómetszet, papír, 16x10,5cm 2701055
10440
424
Olvashatatlan jelzéssel. Félakt. Olaj, vászon. keretben. 38x31 cm Kis sérülések 2588655
10441
424
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Kártyavető nő, 1920 körül. Szén, papír. Üvegezett, sérült, fakeretben. 46x40cm 2685530
10442
424
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, karton. Keretben. 49x33cm 2681352
10443
424
Olvashatatlan jelzéssel: Olaszországi palota. Linómetszet, papír, 50x37 cm 2681286
10444
424
Olvashatatlan jelzéssel: Táj háztetőkkel. Vegyes technika, papír. Dekoratív fa keretben, 23x15 cm 2694714
10445
424
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, sérült keretben, hátoldalán 1931-es datálás. 34x29 cm 2694741
10446
424
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Olaj, fa, szép keretben. 21,5x16cm 2694809
10447
424
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír, sérült keretben, 19x25 cm 2682897
10448
424
14000
Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Akvarell, papír, Jelzett Párizs. 49x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft