Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 225
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627265
10449
424
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Judit. Vegyes technika, papír, Üvegezett fakeretben. 18x14cm 2696557
10450
424
Olvashatatlan jelzéssel: Tabáni utcá éjjel. Olaj, karton. 50x50 cm 2571545
10451
424
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet.
Fém nyomódúc. 30x40cm 2602974
10452
424
Olvashatatlan jelzéssel: Kettős portré. Vegyes technika, karton. Üvegezett keretben. 70x50cm 2602355
10453
424
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt csendélet. Olaj, vászon, 60×30 cm 2677971
10454
424
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj, 1964. Pasztell, papír. Hullámos, hátoldala foltos. Üvegezett, kopott fakeretben. 83x58 cm 2698394
10455
424
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db mű (Anyák gyerekkel, Konyhai csendélet). Akvarell, vegyes technika, papír. Jelzett, számozott. Lapra ragasztva, 24x24 cm és 27,5x22 cm 2657605
10456
424
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon. 18x15 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2588755
10457
424
Olvashatatlan jelzéssel: Kirchsee von Benedikt. Olaj, vászon, kopott, sérült fakeretben. 40x50cm
XX. század közepe, Müncheni iskola.
A Kirchsee egy felső-bajorországi tó, amely a Kloster Reutberg kolostor és sörfőzde közelében található a Sachsenkam községben, Münchentől mintegy 30 km-re délre. 2593257
10458
424
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, fa keretben, sérült vászonnal, 21x31 cm 2658123
10459
424
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei út, akvarell, papír, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 27x20 cm 2695046
10460
424
Olvashatatlan jelzéssel (Sz...), feltehetően 1920-40 körül működött magyar festő: Virágos udvar. Olaj, rétegelt falemez, 22x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft