18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Kádár János Miklós (1939-), 4 db rézkarc: Brecht, Mutter Courage I., Brecht ill. II., Brecht ill. III. és Brecht ill. IV. 1964-65. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, egyik paszpartu fedlap hiányzik, egy másik paszpartu fedlapja laza. Brecht ill. III. és Brecht ill. IV. lapszéli sérülésekkel, rézkarc ép. 19,5×29 (Brecht, Mutter Courage I.) és 19x14,5 cm.