7 000 Ft
Körtvélyessy Magda (1919-2007): Virágcsendélet. Olaj, papír, jelzett, kartonra kasírozva, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal, 19x16,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékból.