10147.
424. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Legány Zoltán (1911-1993): Lillafüred, 1969. Akvarell, ceruza, papÃr, jelzett, kartonra kasÃrozva. FeltehetÅ‘en kiállÃtva: Magyar ÉpÃtÅ‘művészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállÃtás, 1989. 23,5×33 cm