G. Szántó András (?-2002): Vízparti élet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 52x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Galambos Margit (?-?): 4 db női alaktanulmány, 1923 körül. Vegyes technika, papír, papírra kasírozva, jelzés nélkül, egyiken jobbra lent autográf datálással, 15x20 és 17x25 cm körüli méretekben
Galambos Margit (?-?): 3 db art deco enteriőr- vagy díszletterv, 1925-30 körül. Ceruza, akvarell, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, kettőn autográf datálással, 26x18 cm körüli méretekben
Galambos Margit (?-?): 4 db női alaktanulmány, 1923. Vegyes technika, papír, papírra kasírozva, jelzés nélkül, jobbra lent autográf datálással, 21x11,5 és 25x16 cm közötti méretekben
Galambos Margit (?-?): Art deco illusztráció, 1925-30 körül. Ceruza, papír, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent, karton kissé foltos, rajz ép, 11,5x9,5 cm