15 000 Ft
Budapest, Baross tér és a Keleti pályaudvar, litográfia, papír, Helbing Ferenc (1870-1958) 1917-ben készült műve után, jelzett a litográfián. Elemi népiskolai szemléltető faliképek, földrajz sorozat. M. Kir. Áll. Nyomda, 1918. Kiadja a Vallás- és Közoktatásügyi M. Kir. Ministerium. Feltekerve, kissé sérült és kissé foltos. 56x86 cm