Metszetek Tételek száma: 54
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2695470
10612
424
4600
Engravings
William Hogarth (1697-1764) után: 10 db rézmetszet, XIX. sz. Kissé foltos lapok, 22,5x15 cm és 21x27 cm közötti méretekben 2695459
10613
424
Engravings
cca 1893 20 db festmény reprodukció, rotációs fametszet, papír. A "Zur Guten Stunde" c. német ny. folyóirat melléklete. Néhány kevés darabon szakadással. 30x22 cm körüli méretekben. 2695444
10614
424
4400
Engravings
cca 1890-1900 Falkavadaszat. Rotációs fametszet, papír. C. Becker jelzéssel a metszeten. Üvegezett fakeretben, 32x26 cm 2700407
10615
424
Engravings
Japán fürdő. Fametszet, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Feltehetően XIX. sz. Üvegezett fakeretben. 36,5x25,5 cm 2696400
10616
424
Engravings
cca 1850 A holdfázisok, és a Föld járása a nap körül. Litográfia, paszpartuban. 25x20 cm 2696394
10617
424
Engravings
1885 A budapesti Iparcsarnok nagy méretű acélmetszetű képe. A csarnokot az 1885-ös Országos Általános Kiállításra építették. 44x32 cm kis sérülésekkel 2696071
10618
424
Engravings
cca Szarvasbogár, pajor. Rézmetszet. George Daniel Heüman metszete. 22x33 cm Üvegezett keretben, / Engraving in glazed frame 2696062
10619
424
Engravings
La Sepultura. Nagy méretű rézmetszet. Picart - Antonio Baratti. Üvegezett keretben / Copper plate engraving 35x30 cm, Keret 53x50 cm 2696476
10620
424
Engravings
cca 1896 Munkácsy Mihály (1844-1900). Honfoglalás. Színes chromolitográfia. Kiadta Könyves Kálmán Rt. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. 87 x 34 cm. / Settlement of the Magyars in Hungary. Large lithography 87x34 cm In glazed frame. 2683298
10621
424
Engravings
Fragonard régi fénynyomat? keretben 13x11 cm 2386732
10622
424
Engravings
Kínai, szerencsét hozó litográfiák prosperitás, minden jót. Merített papíron, paszpartuban. Jelzettek Külső méret 20x21 cm / Chinese litographs 2584712
10623
424
Engravings
cca 1743 Zászlók. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Apró foltokkal. Paszpartuban. 33x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft