cca 1993 Menesdorfer Lajos budapesti fotóművész hagyatékából 1 db jelzés nélküli vintage fotó, a kép címét a szerző írta a kép hátoldalára (Felvétel), 23,2x16,5 cm
cca 1991 Menesdorfer Lajos budapesti fotóművész hagyatékából 1 db jelzés nélküli vintage fotó (A szőke ciklon), a kép címét a szerző írta a kép hátoldalára, 29,5x20,8 cm
Karl Vock: Nővérek (erotikus felvétel), 1994 körül. Fotó, hátoldalán osztrák országos verseny címkéjén német nyelven feliratozott. Paszpartuban. 19x28,5 cm
Karl Vock: Kittit No. 26 (erotikus fotó), 1990-91 körül. Hátoldalán a művész pecsétjével jelzett, feliratozott és Maitland International Salon, Ausztrália, 1991 címkéjével. Fakeretben. 23,5x35,5 cm
Karl Vock: Barátok (női akt lóval), 1994 körül. Fotó, hátoldalán osztrák országos verseny címkéjén német nyelven feliratozott. Üvegezett műanyag keretben. 28,5x19 cm
Karl Vock: Svetlana (női akt lóval), 1994 körül. Fotó, hátoldalán osztrák országos verseny címkéjén német nyelven feliratozott. Üvegezett műanyag keretben. 28,5x19 cm. Paszpartu széle kissé foltos.