1 200 Ft
A szerelemről. José Ortega y Gasset elmélkedései. Ford.: Szentkuty Pál. Bp., 1942, Bibliotheca, 231+(1) p. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült, kissé foltos, illusztrált kiadói papír védőborítóban, korabeli ajándékozási bejegyzéssel.