7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Báró Eötvös József: A karthausi. I. köt. Bp., é.n., Révai, 282 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, a borítón és a gerincen apró sérülések, kopásnyomok, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel, helyenként tollas aláhúzásokkal.