1 800 Ft
19
Gróf Zrínyi Miklós prózai munkái. Sajtó alá rendezte, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Markó Árpád. A Magyar Szemle Klasszikusai. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság, 378+(2) p. + 7 t. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, néhány foltos lappal, "M. kir. körmendi honvéd állomásparancsnokság" bélyegzővel.