1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Krúdy Gyula: A podolini kísértet. Modern Írók Könyvtára. Bp., 1906, Rákosi Jenő. Első kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az utolsó 4 lap laza, szakadt, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.