3 000 Ft
16
Révész Béla: Ady Endre életéről, verseiről, jelleméről. A költő fényképfelvételeit Székely Aladár készítette. A külső címlapot és a fametszésű könyvdíszeket Kozma Lajos rajzolta. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 3 sztl. lev. + 1 t. + 219 p. + 4 sztl. lev. + 9 t. Oldalszámozáson belül a költő leveleinek, kéziratainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az elülső borítón kis sarokhiánnyal. "Készült famentes papíroson 3000, valinpapíroson félvászonkötésben 200, valódi merített papíroson félbőrkötésben 50 példányban."