Kelevéz Ágnes: A keletkező szöveg esztétikája. Genetikai közelítés Babits költészetéhez. Bp., 1998, Argumentum. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Osváth Béla: Türelmetlen dramaturgia. Bp., 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó, 375+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1850 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Dr. Osváth Béla (1926-1965) irodalomtörténész, dramaturg, kritikus, színházigazgató gyászjelentése
Sz. Lukács Imre: Szülém mégis utazik. Bp., 1981, Kozmosz. A borító Somlai Vilma munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Irányi Dezső: Gyökerek és hajtások. Egy tudós diákkör emlékezete.DEDIKÁLT! Békéscsaba, 1988., Tevan Andor Nyomdaipari Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány. Megjelent 2500 példányban.