Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2616893
17445
424
Szent-Iványi Sándor: Magasságok felé. A borító és a rajzok Byssz Róbert munkái. Bp.,1942.,Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. 2615830
17446
424
Elekes Lajos: Hunyadi. Bp., 1951.,Magyar Nép. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, kissé foltos borítóval. 2634250
17447
424
Hajdú Farkas-Zoltán: Csíki kaláka. Csíkszereda,1993.,Pro-Print. Kiadói papírkötés, a borítón karcolásnyomokkal, a címlapon bejegyzéssel. 2658078
17448
424
Neves Ajkaiak. Szerk.: Müller Józsefné, Tilhof Endre. A rajzokat készítette: Bagarus Zoltán. Ajka, é.n., Ajkai Városi Könyvtár és Múzeum. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, volt könyvtári példány. 2657779
17449
424
Léon de Tinseau: Hamupipőke unokahugom. Legjobb Könyvek. Bp., é.n., Légrády Testvérek, (4)+174+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, kissé fakó, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel. 2657785
17450
424
Az öreg plébános levelei. II. rész. Különlenyomat az "Egyházi Lapok"-ból. Bp., 1930, Korda Rt. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos gerinccel, a lapéleken és a hátsó borítón tintafoltokkal, helyenként kissé foltos lapokkal. 2657556
17451
424
Kriza János: Vadrózsák. - - székely népköltési gyűjteménye Faragó József gondozásában. Bukarest, 1975, Kriterion, 494+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. 2682791
17452
424
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. A szerző, Kozocsa Sándor. (1904-1991) könyvtáros, bibliográfus, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval. 2653930
17453
424
Krishnamurti, Jiddu: Let Understanding be the Law. Eerde-Omen, 1928, The Star Publishing Trust, 30 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. 2654050
17454
424
Mangold G. Gusztáv: Gyermekvédelmi eszmék és érzelmek. Bp., 1907, ifj. Nagel Ottó, 46+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. 2655394
17455
424
Jámbor Zoltán: Anyám félelmei. Marosvidék füzetek 6. Makó, 2009, Marosvidék Baráti Társaság, 37+(3) p. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2654148
17456
424
Simon András: Életed üzenet. Bp., 2002, Hangtalan Jelek. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft