Olcsó regény kolligátum: Mikszáth Kálmán négy kisregénye: Tót atyafiak, A vén gazember, Mácsik a nagyerejű, A tekintetes vármegye, Bp., é.n., Athenaeum, kissé kopott félvászon kötésben
Szomory Dezső: Horeb tanár úr. Kőbányai János utószavával. Szomory Dezső művei I. köt. Bp., 2007., Múlt és Jövő. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
Koszorú. Száz vers az anyanyelvről. Vál. és az utószót írta: Graf Rezső. Bp., 1994, Anyanyelvápolók Szövetsége. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A könyv szerkesztője, Graf Rezső által DEDIKÁLT példány.
Mózsi Ferenc: Imantra. Angolra ford.: Kolumbán Miklós. Ladányi Imre illusztrációival. H.n., 1993, The Imre and Ilona E. Ladányi Foundation. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.