Körmendi Lajos: Öt perc az élet. A kötet illusztrátora, Bényi Árpád (1931-2006) festőművész által aláírt példány,(Menny és Pokol c. fejezetnél.) Karcag, 1997, Barbaricum Könyvműhely. 151 p. Kiadói papírkötés, alákúzásokkal.
Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. A sajtó alá rendező, Balassa Imre (1886-1974) író, újságíró, dramaturg, zenekritikus által aláírt példány. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé fakó gerinccel és borítóval.
Huxley, Julian: Az európai "fajkérdés". Oxfordi füzetek világkérdésekről 5. sz. [Oxford], 1939, [Univ. Press], 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Kallós Ede: Regélnek a múzsák... Hellén regék. Jaschik Álmos rajzaival. Bp., [1932], Fővárosi Könyvkiadó Rt., 94+(2) p. Oldalszámozás kívüli képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti illusztrált papírborító egy részét felhasználták, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbélyegzőkkel.
Kemény Géza: Rekviem egy mosolyért. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Collage könyvek 2. Veszprém, 1997, Kollázs 2000 Művészeti Stúdió. Kiadói papírkötés, hullámos.
Oscar Wilde: Az infánsnő születésnapja. Ford.: Takács Mária. Oscar Wilde Válogatott Művei II. köt. Bp., én., Világirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon hiánnyal.