Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2593040
17506
424
Gombár Csaba: Borítékolt politika. Reform Könyvek. hn., (1989), Pénzügykutató Rt. Kiadói papírkötés. 2599755
17507
424
Bakos József: Esztétikai szempontok az újabb lírai költészet középiskolai tanításához. Különlenyomat. Debrecen, 1936., Városi-ny., 4 p. Kiadói papírkötés. 2593307
17508
424
Kelemen Béla: Jó magyarság. Tanácsadó a magyar helyesírás, nyelvtan és fogalmazás nehézségeiben. Bp., 1910., Athenaeum. Átkötött kopott félvászon-kötésben. 2559752
17509
424
Gyomlay László: Régi harangok kongását hallgatom. Bp.,[1941], Stádium. Félvászon-kötésben. 2516640
17510
424
Homér Iliása. 1-ő Füzet. I-V. ének. Görögből fordította folyó beszédben Télfy János, Pesti Egyetemi Tanár, a Páduai Academiának levelező tagja. Hellen Remekírók Magyar Fordításban 5. Ó-kori Klassikusok Pest, 1858, Lampel Róbert, (Beimel J. és Kozma Vazul-ny.), 2+101 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, szétvált kötéssel, foltos, névbélyegzővel, névbejegyzéssel. 2533689
17511
424
Odze György: Henrik. Bp.,2001,Sensus Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Havas Henrik (1949-) Táncsics Mihály-díjas újságíró, műsorvezető által aláírt példány. 2516493
17512
424
Kozenkay Jenő: Aerocaritas életre-halálra. A szerző által dedikált. Bp., 1999., Eurocaritas. Kiadói kopott papírkötés. 2534643
17513
424
Loósz Vera-Gálfalvi István: Szerencsekönyv. hn., én., Fortuna Reklámügynökség - Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a könyvtest gerince elvált a borítótól. 2499494
17514
424
Lelkes Gyöngyvér: Hercegnő. Novella. DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 1999., Raszter Print. Kiadói papírkötés. 2660221
17515
424
Herczeg Ferenc: Pro Libertate! I-II. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner, 340 p., 287 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, fakó gerinccel. 2634272
17516
424
Horváth János: A magyar irodalom fejlődéstörténete. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2616033
17517
424
C. Dobrogeanu-Gherea: Kritikai tanulmányok. Ford., bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel ellátta: Csehi Gyula. A fordító által DEDIKÁLT példány. Bukarest, 1963., Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft