Pintér Jenő: A magyar irodalom története. I. kötet. Bp., 1942, Bibliotheca. Második kiadás. Kiadói papírkötésben,kissé foltos, kissé szakadozott borítóval.
Nagy Imre Emlékház. Szerk.: Jánosi Katalin. Bp., 2009, Nagy Imre Alapítvány, 58 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással. Megjelent 500 példányban.
Oravecz Imre: A chicagói magasvasút montrose-i állomásának rövid leírása. Egybegyűjtött versek. Bp., 1994, Helikon, 260 p. A borító Kemény György munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2012. Az idő közel... Szerk. Lőrincz Gabriella, Ulbing István, Zelei Pál. hn., 2008., Pilis-Print Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.