Déry Tibor: Sorsfordító évek X.-ben. Kihallgatási jegyzőkönyvek, periratok, börtönírások, interjúk és egyéb művek. (1957-1964.) Sajtó alá rendezte: Botka Ferenc. Bp., 2002., Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói papírkötés.
Pázmány Péter művei. A vál., a szöveggondozás és a jegyzetek Tarnóc Márton munkája. Bp.,1983., Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
Magyar gondolkodók 17. század. A vál., a szöveggondozás és a jegyzetek Tarnóc Márton munkája. Bp.,1979., Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
A Kisfaludy-Társaság évlapjai 2 kötete (XII. és XXI. köt.). Bp., 1877/1887, Athenaeum/Franklin-Társulat, IV+274 p. + IV+395 p. Korabeli kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik kötet kissé hiányos gerinccel és részben felvágatlan lapokkal.
Álmok Álmodói - Világraszóló Magyarok. Kiállítási katalógus. I-II. köt. Szerk.: Eleőd Ákos, Szegő György. Bp., 2001-2002, Ganz/Millenáris. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A második kötet Szőcs István vegyészmérnök, feltaláló (a könyv 51. oldalán róla szóló rész található) által Pokorny (Pokorni) Zoltán politikus, volt országgyűlési képviselő, oktatási miniszter (1998-...
Kolibri Könyvek 12 kötete (Űrhajózás, Motorkerékpárok, Órák, Autók, Híres magyar templomok, A győzelem fegyverei, Pásztorélet, pásztorművészet, Elődeink fegyverei, Léghajók, repülőgépek, Régi, érdekes játékok, Korok, bútorok, Különleges repülőgépek.)
Lamb, Christina: A herati varrókörök. Egy angol haditudósító afganisztáni feljegyzései. Ford.: Szántó Judit. Bp., 2008, Park Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Nagy Pál: Prouza. Hampsteadi semmittevők. Imago! (a) kód (a) A szerző, Nagy Pál (1934-) író, műfordító,tipográfus által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Magyar Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés.