Simon Györgyi - Zala Mária: Magyar nyelv a gépíró és gyorsíró iskola I. és II. osztálya számára. Bp., 1987, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Baktay Ervin: Szanátana Dharma. Az örök törvény. A hindu világszemlélet ismertetése. Világkönyvtár. Bp., [1936], Révai, 283 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Mikó Ervin: Kérdez. Interjúk, riportok. A szerző, Mikó Ervin (1919-1997) erdélyi magyar riporter, szerkesztő által Létay Lajos (1920-2007) erdélyi magyar költő, író, szerkesztő, publicista részére DEDIKÁLT példány. Kolozsvár/Napoca,1983., Dacia. Kiadói papírkötés.
Illés Endre: Hamisjátékosok. A szerző, Illés Endre (1902-1986) író által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1958., Magvető. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, foltos lapokkal.