Müller Péter: A madárember. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó, kiadói egészvászon kötésben, ragasztott papír védőborítóval, a szerző által DEDIKÁLT példány
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Bp., é.n., Biró Miklós, 245+2 p. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, az eredeti illusztrált papírborító bekötve, a címlap hiányzik.
Kopta Károly: Úton... Bp., 1947, Szárnyaskerék, 398+(2) p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 1000 példányban, ebből 100 példány sorszámozva, a szerző kézjegyével. Számozott (76./100), a szerző által aláírt példány.