Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Dr. Hegedűs Lóránt előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.