17067.
424. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
17
Fotolexikon. 502 szövegközti ábrával és 104 oldal melléklettel ezen 198 fénykép és 19 színes kép. Szerk.: Barabás János, Berty Imre, Király Zoltán. Bp., 1963., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban, névbélyegzővel, jó állapotban.