Menyhárt László: Schéner Mihály. A fantázia seprűjén, avagy: mit keres egy művész a kéményben? Corvina műterem. Bp., 1981, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Bényi László - B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Számos fekete-fehér, és egy színes képtáblával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 3000 példányban.
A magyar művészettörténet bibliográfiája. Összeáll.: Genthon István. Múzeumok és Műemlékek Országos Központjának Bibliográfiai Sorozata I. Bp., 1950, Múzeumok és Műemlékek Országos Központja. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
2017 Enigma, művészetelméleti folyóirat XXIV. évf. 92 száma. Szerk.: Markója Csilla, Bardoly István. Benne érdekes írásokkal, közte: Sümegi György: Kós Károly és Papp Aurél levelezéséről.
Langbehn, Julius- Nissen, Momme: Dürer, als führer. Vom Rembrandtdeutschen uns seinem Gehilfen. München,1928., Josef Müller. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., 1993, Balassi Kiadó. Reprint kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.