Németh Annamária: "Be van az én szűröm ujja kötve..." A Bakonyi szűr és mestere, Zalai Károly. Pápa,én., Jókai Mór Városi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Verhaeren, Émile: Rubens. Ford.: Stefan Zweig. Leipzig, 1913, Insel-Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a borítón és a gerincen némi kopással, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel.
Nemzetközi "mail art" kiállítás Budapest 1984. International "mail art" exhibiton Budapest 1984. Kiállítási katalógus. Bp., 1984, Fiatal Művészek Klubja. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (941./1000) példány.
Felütés. Írások a magyar alternatív színházról. Szerk.: Várszegi Tibor. [Jászberény], 1990., Szerkesztői kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Kovács Tamás László. hn., 1997., Szolárisz Bt. A művész munkáinak fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 számozott példányban, de ez számozatlan példány.
Otto von Schleinitz: William Holman Hunt. Künstler-Monographien LXXXVIII. Bielefeld-Leipzig, 1907, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói sérült kartonált papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.