Bodor Miklós a festő- és rajzolóművész. Szerk.: Sümegi György, Szabóné Biacs Ildikó, Szakál Aurél. Halasi Albumok 20. Kiskunhalas, 2019., Thorma János Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Katkóné Bagi Éva-Orbán Imre: Két évszázad zászlói. A szegedi Móra Ferenc Múzeum zászlógyűjteményének katalógusa. Szeged, 2003.,Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés.
Omnis creatura significans. Tanulmányok Prokopp Mária 70. születésnapjára. Essays in honour of Mária Prokopp. Szerk.: Tüskés Anna. [Bp.],2009., CentrArt Egyesület. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Stefanovits. A művész, Stefanovits Péter (1947-) Munkácsy Mihály-díjas magyar grafikus által dedikált! Bp., 2007, magánkiadás. Stefanovits Péter műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.