Balogh Jolán: Mátyás király és a művészet. Bp., 1985., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány, szakadt, kissé foltos papírborítóban.
Csillag Éva: Boldog lelkek. Molnár-C. Pál istenes művei. Bp., 2008, Kairosz. Gazdag képanyaggal, Molnár C. Pál műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
B. Szűcs Margit: Alberti. A szerző, B. Szűcs Margit (1923-2006) építészmérnök és építészettörténész által DEDIKÁLT példány. Bp.,1967,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1300 példányban.
Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Dr. Hegedűs Lóránt előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Archivum Regni - Regnum Archivi. A Magyar Országos Levéltár palotája. Szerk.: Érszegi Géza. Szelényi Károly fotóival. Bp., 2005.,Levéltárak Országos Központja. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.