Halotti maszk-élőmaszk. Kiállítási katalógus. Szerk.: E. Csorba Csilla, és Kovács Ida. Bp., 2006., Petőfi Irodalmi Múzeum. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
Időhíd - Zeitbrücke. Ungarische Kunst des 20. Jahrhunderts aus der Sammlung der Hauptstädtischen Gemäldegalerie Budapest. Kiállítási katalógus. Passau, 2001, Museum Moderner Kunst - Stiftung Wörlen. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Fotolexikon. 502 szövegközti ábrával és 104 oldal melléklettel ezen 198 fénykép és 19 színes kép. Szerk.: Barabás János, Berty Imre, Király Zoltán. Bp., 1963., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban, névbélyegzővel, jó állapotban.
Németh Géza (1944-) festőművész 4 katalógusa, bennük Németh Géza gépelt katalógus megküldő üzenetével, rajta nyomtatott aláírásokkal: Németh Géza: Imaginárius terek. Spazi immaginari. Csorba László esszéjével. Kiállítási katalógus. Bp., 2005., Olasz Kultúrintézet. Magyar és olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Németh Géza: Próféciák. Bp., 2004., Budapest Galéria. ...
Révész László László (1957-) képzőművész 2 katalógusa: Révész László László. Bp., 1997., Dovin Galéria. Magyar és angol nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés. Tudomásulvétel. Révész László László kiállítása. Szerk.: Udvary Ildikó. Bp., 1993., Kiállítási Csarnok. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.