Grafikai Album a Szegedi Szabadtéri Játékok kettős évfordulójára. 14 db fekete-fehér reprodukció található a mappában. A címlapon Kass János illusztrációja Madách: Az ember tragédiája c. művéhez színes rézkarc. Reprodukció: Hernádi Oszkár Petőfi Nyomda, Kecskemét, 1988. Papírmappa kis sérülésekkel. "Kettős évfordulót ünnepel a Szegedi Szabadtéri Játékok: 50 évvel ezelőtt, 1933. augusztus 26-án, M...
Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., é.n., Új Művészet Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Veszelszky Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szaggatott napló. Kusztos Endre művészete. A művész, Kusztos Endre (1925-2015) erdélyi magyar festő és grafikus által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Jurnal fragmentat. Arta lui Endre Kusztos. A tanulmányt írta és a katalógust szerkesztette: Székely Sebestyén György. Kolozsvár/Cluj, 2009, Galeria Quadro. Magyar és román nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illus...
Dr. Lechner Jenő: Az építőművészet kis tükre. Bp., 1940, Officina, 168+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel. A szerző, Lechner Jenő (1942-től Kismarty-Lechner Jenő) (1878-1962) építész által aláírt példány.
Balogh Ferenc: Debreczeni László. Az építő és iparművész. A szerző, Balogh Ferenc (1941-2002) építészmérnök által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1983, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér és színes reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Mezei József: Balogh Péter. A művész, Balogh Péter (1920-1994) romániai magyar szobrászművész, a Nagybányai Művésztelep egykori növendéke által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp., 1976., Kriterion. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban
1935 Tér és forma 1935. április, VIII. évf. 4. sz. Szerk.: Bierbauer Virgil. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, korabeli reklámokkal. Harántalakú spirálkötésben, foltos, 39-44+93-1930+45-52 p.
Sammlung Göschen 2. köt: Karl Kummich: Zeichenschule.; Hans Freyberger: Perspektive. Leipzig, 1901-1903., G. J. Göschen'sche Verlagshandlung. Kiadói egészvászon-kötések, az elsőből 1 tábla hiányzik, a másodikból két lap kijár.
Rácz György képzőművész. Szerk.: Gömör Béla. A szerkesztő, Gömör Béla által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,