Ihász-Kovács Éva - Jákói Attila: Akit megfest a a szivárvány. (Geiszler József festőművész munkássága.) A művész, Geiszler József által DEDIKÁLT példány. Bp., 1990., Cserhát Művész Kör. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példány.
Építés- és közlekedéstudományi közlemények. Főszerk.: Dr. Major Máté. XI. köt. 3-4. sz. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó, 395-643 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, néhány lapon kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 550 példányban.
Székely György: Peer Gynt a színpadon. Mutatvány a Nemzeti Színház 1941. évkönyvéből. A szerző, Székely György (1918-2012) színháztörténész, dramaturg, színházrendező,a Nemzeti Színház lektor-dramaturgja(1941-1943) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1942., Pesti Lloyd Nyomda, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
Sümegi György: Dienes János (1884-1962.) Különlenyomat a Debreceni Déri Múzeum 1985. évi évkönyvéből. Debrecen, 1987., Déri Múzeum, 335-371 p. Kiadói papírkötés.
Sümegi György: Holló László írásairól és a Holló-irodalomról. Különlenyomat a Déri Múzeum 1987. évi évkönyvéből. Debrecen, 1988., Déri Múzeum, 405-452 p. Kiadói papírkötés.
Sümegi György 2 műve: Csabai Kálmán festőművész levelesládájából.; Adalékok a Miskolci Művésztelep történetéhez. Különlenyomatok a miskolci Herman Ottó Múzeum évkönyveiből (XLIV és XLVIII.) Miskolc, 2005-2009, Herman Ottó Múzeum, 461-480; 225-240 p. Papírkötések.
Sümegi György 2 műve Szalay Lajosról: Híradás New Yorkból, Párizsból. (Szalay Lajos és Zajtai Ernő levelezéséből 1960, 1972-73.); "Alkalmazott és finom művészet között nincs különbség." Szalay Lajos levelei Konecsni Györgynek. (1969.) Különlenyomatok a miskolci Herman Ottó Múzeum évkönyveiből (XL és XLIV.) Miskolc, 2001-2005, Herman Ottó Múzeum, 393-416; 453-460 p. Papírkötések.
Sinkovics Péter: Magyar művészet a velencei biennálén. Szerk.: - -. Új Művészet Könyvek 7. Bp., (1993), Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.