Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp.,1942, Magyar Vegyipari Szövetség, (Hungária-ny.), XVI+345 p.+11 (táblázatok) t. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
Karl Sajó: Krieg und Frieden im Ameisenstaat. Mit zahlreichen Abbildungen.; Unsere Honigbiene. Mit zahlreichen Abbildungen. [Egybekötve.] Stuttgart,1905,Kosmos, 106+6; 108+12 p. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött kissé foltos, kissé kopott félvászon-kötés, két bekötött illusztrált papírborítóval,
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi borvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi-ny. 188 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dr. Horvai Lajos: A cukorbeteg kosztja. Bp., 1932, Novák Rudolf és Társa, 54+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, laza fűzéssel.