9 000 Ft
Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp.,1942, Magyar Vegyipari Szövetség, (Hungária-ny.), XVI+345 p.+11 (táblázatok) t. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.