2 000 Ft
Z. Tábori Piroska: A ma szakácskönyve. 2000 recept, diétás ételek, weekendfőzés, nyers ételek. Bp., 1942, Dante, XXXIV+600 p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, kopottas gerinccel, helyenként sérült, foltos lapokkal.