17284.
424. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Edmondo de Amicis: Szív. A gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. + (8)+275+(2) p. Illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány lapon szakadással.