Tilkovszky Loránt: SS-toborzás Magyarországon. Népszerű Történelem. Bp., 1974, Kossuth. Néhány fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Amelia Earhart: Az utolsó út. Sajtó alá rendezte: George Palmer Putnam. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Harc a levegőért. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon borító, kissé foltos borítóval.
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,én.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület,(Révai-ny.) Kiadói kissé kopott, egészvászon-kötés
Walter Markov-Heinz Helmert: Battles of World History. Edition Leipzig, 1978. Angol nyelven. Gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóval. Szép állapotban