15610.
424. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Lakatos György, Duxler József: Asztali-tenisz. Sombor Ferenc rajzaival. Népszerű Sportkönyvtár. Bp., 1947, Nova, 75+(1) p. Sérült kiadói papírkötés, a könyvtest egy része elvált a kötéstől.