17177.
424. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
2 000 Ft
Ranschburg Pál: Az emberi elme II. kötet Az értelem. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Bp., 1923, Pantheon. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.