17159.
424. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 800 Ft
Stekel, Wilhelm: A modern házasság. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Gartner Pál. Bp., [1931], Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.